Лідерство та мотивація: як добиватися результатів

Профспілка робітників морського транспорту України та Данська профспілка 3F реалізують вже другий спільний проєкт.

Програма заходів спрямована на підвищення обізнаності учасників проєкту під час воєнного стану в нашій країні, а також покращення рівня інформативності.

«Наша основна мета – об'єднати людей і створити для них можливість отримати нові знання. Ми усвідомлюємо всю важливість нашої роботи, тому семінари являють собою відмінну можливість поліпшити навички та вдосконалити вміння. Теми семінарів, тренінгів спеціально обрані з урахуванням інтересів аудиторії», - відзначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

В Одесі в Морськом юніон центрі у рамках проєкту пройшов тренінг для профспілкових активістів ПРМТУ на тему «Система мотивації в управлінській діяльності профспілкового лідера». Своїм досвідом та знаннями з профспілковими активістами ПРМТУ поділилася Анна Філь, директор Навчально-консультаційного центру SIONAS, головна тренерка Академії профспілкового лідерства, керівник МГО «Глобальні трансформації», експерт з питань соціально-трудових відносин та комунікації, автор та тренер Всеукраїнської програми «Антистрес та управління конфліктами на підприємствах різних форм власності» та понад 60 тематик інноваційних тренінгів.

Система мотивації – це не просто набір заходів, але справжня ініціатива, що підтримує та стимулює працівників у досягненні спільних та особистих цілей. Мотивація профспілкового членства – це сукупність зовнішній та внутрішніх рушійних сил, що стимулюють людей вступати у профспілку та перебувати в ній тривалий час.

На тренінгу також розглянули, як створити привабливе оточення для профспілкових членів, використовуючи методи взаємодії та заохочення, як ефективно спілкуватися з різними поколіннями – від зрілих до цифровізаторів, практичні інструменти для ефективного управління та ведення профспілкової організації.

Практична частина була присвячена роботам у групах, де учасники підготували та презентували відеозапрошення на вступ нових членів до профспілкової організації.

Це був цікавий досвід, який учасники тренінгу впроваджуватимуть у свою роботу на своїх підприємствах та організаціях.

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!