Китайська круїзна індустрія повертається

Китайський міжнародний круїзний ринок розпочне свою роботу в червні 2023 року. Відновлення круїзів у Китаї відбудеться після 41 місяця перерви з 30 січня 2020 року, коли Шанхай призупинив круїзи, щоб стримати поширення COVID-19.

Генеральний офіс Міністерства транспорту нещодавно представив «План впорядкованого пілотного відновлення міжнародних круїзних перевезень». Згідно з цим планом, Шанхай і Шеньчжень знову відкриються для міжнародних круїзів. Відновлення почнеться з пілотного проєкту, після чого відбудеться поступове зняття подальших обмежень.

Першими круїзними лайнерами, які відновлять обслуговування, стануть BLUE DREAM STAR. Після прибуття до Шанхаю судно BLUE DREAM STAR пройшло сувору перевірку на відповідність санітарним нормам, державні інспекції та навчання з безпеки. Згодом судно вирушило у пробний рейс без пасажирів, як це вимагається перед початком круїзів. Цей тестовий рейс розпочався 16 травня з острова Чеджу, Південна Корея, і завершиться в порту 18 травня. Перші офіційно анонсовані круїзи з Шанхаю і до японських портів розпочнуться 19 червня.

Незабаром їхній приклад наслідуватимуть інші лайнери. У червні заплановано початок круїзів китайського судна China Merchants Yidun. Лайнер CSSC Carnival розпочне рейси в липні з Шанхаю до Окінави, Японія.

Royal Caribbean оголосила, що запустить свої рейси в Китаї з квітня наступного року. Круїзний лайнер SPECTRUM OF THE SEAS буде базуватися в Шанхаї наступного року.

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Закон про мобілізацію: відповіді на найпоширеніші питання

18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відповідно до цього Закону передбачено багато змін щодо військового обліку та мобілізації. Зібрали найбільш актуальні запитання, що надходили від членів Профспілки, та підготували для вас відповіді на них.

Дякуємо за звернення!