Просвіта для безпеки

У рамках співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП) Профспілка робітників морського транспорту України вже багато років проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу як з моряками, так і з працівниками портів, курсантами та студентами морських навчальних закладів, головами первинних профспілкових організацій та молодими активістами.

Профспілка цілий рік включає до програми своїх зустрічей та семінарів сесії, присвячені інформуванню про шляхи передачі ВІЛ та зниження стигми та дискримінації на робочих місцях, проводить тематичні лекції та організовує експрес тестування на ВІЛ для працівників.

More news with tag #Seamen

ЄДКІ 2025: РОЗКЛАД

РОЗКЛАД проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»

Представники ПРМТУ перевірили умови праці на борту двох суден

Представники ПРМТУ — інспектор ITF в Україні та помічник інспектора — відвідали два судна, покриті колективними договорами ПРМТУ, які перебували в Ізмаїлі.

ЄДКІ 2025: Міфи VS Факти

Шановні здобувачі освіти, що планують складати ЄДКІ в 2025 році!

ЄДКІ 2025: затверджено графік складання іспитів

Міносвіти внесені зміни до графіку складання ЄДКІ. Зокрема, змінено дати проведення ЄДКІ для здобувачів освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

Thank you for contacting us!