ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

Крім пріоритетного напряму у взаємодії з МІУ ми також не залишаємо поза увагою та питання корупції у сфері дипломування моряків.

На жаль, упродовж останніх тижнів ПРМТУ отримує численні скарги моряків про наявність штучно утворених перешкод у наданні допуску до складання іспитів у Державних кваліфікаційних комісіях, безпідставних затримок або відмов за формальними ознаками при схваленні стажу роботи на суднах та під час оформлення кваліфікаційних документів моряків.

При цьому, абсолютна більшість моряків відзначає, що на цей час єдиним та безальтернативним способом отримання послуг у сфері дипломування є так званий сервіс «Електронний кабінет моряка».

ПРМТУ наголошує, що в будь-які штучні перешкоди в отримання моряками кваліфікаційних документів є категорично не прийнятними.

Впевнені, що на цей час головне завдання – своєчасно забезпечити потреби українських моряків в оформленні всіх необхідних документів, щоб вони змогли невідкладно, як тільки це стане можливим, розпочати роботу на суднах.

Враховуючи вищевикладене, ПРМТУ звернулася з відповідним листом до Міністра інфраструктури України, з яким Ви можете ознайомитися за посиланням https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/S-zdva4p1_mF...

More news with tag #MIU

ПРМТУ не підтримує проект про звання осіб командного складу морських суден

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

MTWTU Does Not Support the Draft Law of the MIU on Putting the QR-codes on the Seafarers' Documents

MTWTU sent a letter to the Ministry of Infrastructure of Ukraine and the Joint Representative Body of Representative All-Ukrainian Trade Unions at the national level to refuse the approval of the draft law, which submits to supplement the samples of Ukrainian seafarers' qualification documents by putting the QR-codes in order to allow documents' verification by any interested person within electronic means.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про відмову у погодженні проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Положення про звання осіб командного складу морських суден та порядок їх присвоєння»

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!