ПРМТУ закликає судновласників припинити найм моряків-громадян РФ

Сьогодні, 5 квітня, ПРМТУ підготувала та надіслала офіційний лист від імені Голови Олега Григорюка до всіх шанованих судноплавних компаній, власників та менеджерів.

У листі йдеться про агресію Російської Федерації у бік України та акцентується на страшних злочинах, які вчиняє російська армія у містах Буча, Гостомель, Ірпінь, Маріуполь, Харків та по всій Україні. Страшні вчинки російських військових порушують всілякі міжнародні договори та конвенції.

ПРМТУ закликає судновласників та компанії по всьому світу, наслідувати приклад Великобританії, яка перша бойкотувала вантажні операції у своїх морських портах, та призупинити співпрацю з Російською Федерацією. А також Профспілка закликає всіх судновласників припинити найм моряків-громадян РФ та віддати пріоритет українській робочій силі.

Усі морські гіганти, продовжуючи працювати з Росією, спонсорують убивства українців!

ПРМТУ звертається до всіх розсудливих бізнесменів, компаній та приватних осіб – допоможіть зупинити цю трагедію!

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/4-JEDG2K0nNJ...

More news with tag #Seamen

Перевірене партнерство: шведські колеги поруч з ПРМТУ з перших днів війни

У Швеції відбувся Конгрес профспілки SEKO, яка об’єднує працівників сфери послуг та комунікацій. За результатами голосування, Президенткою організації знову обрано Габріелу Лавеккіа, яка очолює SEKO з 2021 року.

MTWTU Expands Cooperation: New Benefits forUkrainian Seafarers

As part of the Marrakech Policy adopted at the 46th ITF Congress in 2024, the Marine Transport Workers' Trade Union of Ukraine signed a Memorandum of Understanding with the Turkish trade union DAD-DER, also known as MESA (Marine Employees' Solidarity Association).

ЄДКІ 2025: РОЗКЛАД

РОЗКЛАД проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»

Представники ПРМТУ перевірили умови праці на борту двох суден

Представники ПРМТУ — інспектор ITF в Україні та помічник інспектора — відвідали два судна, покриті колективними договорами ПРМТУ, які перебували в Ізмаїлі.

Thank you for contacting us!