Обновлено приложение ITF SEAFARERS

Международная федерация транспортников (ITF) обновила приложение ITF Seafarers.

Последняя версия объединяет два приложения - «Найти судно» и «Найти инспектора/профсоюз» - в одно приложение, которое предоставляет морякам единый подход к поиску информации о судне, контактные данные инспекторов, членских организаций ITF и горячую линию ITF. Отображаемая информация получена непосредственно из централизованной системы ITF и поэтому является максимально актуальной.

Напомним, что единственной морской членской организацией ITF в Украине является Профсоюз работников морского транспорта Украины. Единственный инспектор ITF в Украине - Наталья Ефрименко, сотрудник ПРМТУ.

More news with tag #Seamen

Не допустити створення додаткових бар’єрів для українських моряків

ПРМТУ та ФПТУ звернулися до Прем’єр-міністра України щодо неприпустимості створення додаткових бар’єрів для українських моряків

Сертифікація моряків має бути прозорою та справедливою

1 січня 2026 року набрали чинності поправки до Кодексу з підготовки і дипломування моряків та несення вахти. Згідно з Резолюцією Міжнародної морської організації MSC.560 (108), прийнятою 23 травня 2024 року, всі моряки зобов’язані мати базовий сертифікат з безпеки відповідно до міжнародних стандартів «Ознайомлення, початкова підготовка та інструктаж з питань безпеки для всіх моряків», розділ VI/1 Кодексу ПДНВ.

Зупиніть терор проти транспортників України: заклик до світової спільноти

Федерація професійних спілок транспортників України від імені сотень тисяч залізничників, моряків, портовиків, дорожників та працівників логістичної сфери звертається до міжнародної спільноти з рішучим засудженням чергової хвилі кривавого терору.

З Новим роком!

Дорогі спілчани!

Thank you for contacting us!