Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Ми передали медикам вкрай необхідну для них благодійну допомогу - засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. З урахуванням темпів поширення коронавирусной інфекції медустанови дуже потребують такої допомоги. Співробітники медичного центру щиро подякували за підтримку в цей непростий для всіх час.

БФ «МОРТРАНС» і далі, по можливості, буде надавати допомогу своїм бенефіціарам для індивідуального захисту від коронавірусної інфекції та працівникам медустанов, які сьогодні боряться в подоланні такого страшного зараження українців.

More news with tag #Charity

Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Допомога пенсіонерам морської галузі

Сьогодні в умовах обмежень, викликаних пандемією COVID-19, однієї з найбільш уразливих категорій населення є люди похилого віку.

Благодійна акцію для пенсіонерів морської галузі

За доброю традицією щорічно до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Профспілка робітників морського транспорту України та Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» проводять благодійну акцію для пенсіонерів морської галузі.

Antonina Shkamerda became a Godmother of the new navy ship

On the April, 23, 2019, the brand-new Ukrainian Special Forces ship was launched at the shipyard Kuznya na Rybalskomu.


Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!