Благодійна акція до Дня людей похилого віку

На даний час чимало людей потребують підтримки і допомоги. Прикро, що в такій ситуації опинилися і ті люди, які заслуговують поваги та підтримки суспільства – пенсіонери-ветерани морської галузі.

Сьогодні працівники Благодійного фонду морського транспорту “МОРТРАНС” та волонтери - курсанти морських навчальних закладів України приїхали до одиноких пенсіонерів морської галузі провідати їх привітати з Днем людей похилого віку та надати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

Здавалося б, звичайні продукти харчування, засоби гігієни, а як вони важливі для наших пенсіонерів, а ще важливіша увага з боку працівників Фонду та волонтерів. Саме з такого доброго ставлення складається відношення до людей похилого віку.

І дуже приємно, що з нами в акції приймали участь наші волонтери - курсанти морських навчальних закладів, які готові прийти на допомогу пенсіонерам і роблять це доброзичливо, безкорисно та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того, хто її віддає.

More news with tag #Charity

Поддержка морских учебных заведений

Сегодня трудно сказать, когда отступит пандемия коронавируса, и все мы сможем вернуться к привычному образу жизни. Сейчас самое главное для каждого из нас - беречь здоровье и соблюдать все санитарные нормы, связанные с COVID-19.

ITF помог выкупить паспорта украинских моряков у турецкого отеля

Сегодня рано утром 6 моряков, брошенных недобросовестным посредником в городе Карасу (Турция), благополучно вернулись домой.

Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!