Японські компанії не будуть страхувати судна у російських водах

З 1 січня 2023 року деякі японські страхові компанії припинять страхування суднів в акваторії рф від пошкоджень, які можуть бути заподіяні війною. Йдеться про відмову від відшкодування збитків у всіх російських водах.

Три ключові компанії - Tokio Marine & Nichido Fire Insurance, Sompo Japan Insurance та Mitsui Sumitomo Insurance - у п'ятницю почали інформувати судновласників про таке рішення, прийняте з огляду на відмову трансатлантичних компаній брати на себе ризики, пов’язані із війною.

Рішення японських страховиків означає, що покриття військової шкоди не надаватиметься ніде в російських водах - навіть на Далекому Сході, за тисячі кілометрів від війни в Україні.

Відсутність страхового покриття може зробити надто ризикованим судноплавство у російських водах для більшості операторів морського транспорту. Зокрема, це може позначитися на японському імпорті скрапленого газу, що здійснюється за російським проєктом «Сахалін - 2».

Раніше судновласники були зобов’язані укладати зі страховиками додаткові угоди щодо покриття воєнних ризиків під час судноплавства у територіальних водах росії або України. З наступного року судновласники більше не матимуть такої можливості, як мінімум від трьох страхових компаній.

More news with tag #In World

Dark fleet’s growing role in seafarer abandonments showcased by ageing gas tankers

Amid a rise in seafarer abandonments linked to vessels employed in sanctions trades, a fleet of gas tankers stands out as a repeat offender.

Youth Conference at ITF Congress: Key Points

Today, October 18, the Youth Conference was held as part of the ITF Congress in Marrakesh. The session focused on setting and approval a five-year strategic plan while addressing critical issues faced by young workers, such as mental health, occupational safety, and youth involvement in the development of collective bargaining agreements.

Реалії та виклики для ПРМТУ в умовах війни в Україні: Олег Григорюк в інтерв'ю норвезькому виданню FriFagbevegelse

Під час війни робота Профспілки робітників морського транспорту України набула нових масштабів і значення. Моряки та портовики, що працюють під загрозою ракетних ударів, щодня стикаються з небезпекою та невизначеністю. Портова інфраструктура постійно зазнає атак, але ПРМТУ продовжує підтримувати своїх спілчан як в Україні, так і за кордоном, водночас дякуючи міжнародним партнерам за допомогу.

Золота нагорода ITF за захист інтересів транспортників

На 46-му Конгресі ITF Михайло Кірєєв, перший заступник Голови ПРМТУ, був удостоєний Золотої нагороди, що символізує визнання його непохитної відданості справі працівників транспорту в усьому світі.

Thank you for contacting us!