Antonina Shkamerda became a Godmother of the new navy ship

On the April, 23, 2019, the brand-new Ukrainian Special Forces ship was launched at the shipyard Kuznya na Rybalskomu.


Як зазначають у відомстві, спуск цієї бойової одиниці є продовженням розвитку кораблебудування в рамках Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року та Стратегії розвитку ВМС ЗСУ-2035 з метою підвищення їх можливостей в Чорному і Азовському морях, а при необхідності і в інших районах.

В урочистому заході взяла участь директор Благодійного фонду морського транспорту "МОРТРАНС" Антоніна Шкамерда.

За традицією, під час спуску на воду об борт корабля розбили пляшку шампанського, а хрещеною матір'ю бойової одиниці ВМС стала Антоніна Шкамерда.

Антоніна Шкамерда благословила екіпаж на славний шлях, подякувала захисникам та усім, хто з 2014 року робить вклад у нашу перемогу та зберігає територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що Благодійний фонд морського транспорту “МОРТРАНС” з 2014 року постійно підтримує моряків Військово-морських сил України.

More news with tag #Charity

Благодійна акцію для пенсіонерів морської галузі

За доброю традицією щорічно до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Профспілка робітників морського транспорту України та Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» проводять благодійну акцію для пенсіонерів морської галузі.

Andrey Novichkov is free!

On the 28th of December, the President of Ukraine Petro Poroshenko signed documents for clemency for Iranian student Ali Jaduj who was detained under accusation of espionage in Kharkiv.


Праздничное настроение с Профсоюзом

Сегодня Профсоюз работников морского транспорта Украины продолжил радовать деток моряков-членов ПРМТУ праздничным представлением «Руслан и Людмила. Новая история».

Новогодняя сказка для детей

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!