Олег Григорюк продовжить роботу на посаді морського амбасадора IMO

Міжнародна морська організація (IMO) оголосила про продовження повноважень морського посла доброї волі ІМО Голови Профспілки робітників морського транспорту України Олега Григорюка.

Нагадаємо, що на цю посаду Олега Григорюка було призначено 22 січня 2020 року.

Морський амбасадор доброї волі IMO відповідає за сприяння прискоренню зростання морської індустрії на основі інновацій, сталості та співпраці як найважливішого компоненту світової економіки.

Мета посла — сприяти формуванню нового покоління морських експертів та лідерів, наголошувати на перевагах вибору морських професій, які підвищать статус морського сектору країни.

З лютого 2020 року до грудня 2021 року було організовано 18 зустрічей із молоддю – курсантами Національного університету «Одеська морська академія». Понад 720 курсантів початкових курсів відвідали інтерактивні лекції під егідою морського посла. Такі зустрічі включають, перш за все, знайомство з Міжнародною морською організацією, завданнями та цілями морського посла, знайомство з Профспілкою та Міжнародною федерацією транспортників, розбір Конвенції Міжнародної організації праці «Про працю у морському судноплавстві» 2006 року, що визначає мінімальні норми праці та побуту моряків, практичні рекомендації перед підписанням контракту, надання корисних посилань та ресурсів, які допоможуть курсантам розширити свій кругозір, та багато іншого.

Крім того, курсанти мали унікальну можливість познайомитися з єдиним в Україні інспектором Міжнародної федерації транспортників — Наталією Єфріменко.

Також, у рамках програми Олега Григорюка як морського посла Міжнародної морської організації, усі курсанти та студенти морських навчальних закладів могли відвідувати навчальні заходи та тренінги, організовані Профспілкою робітників морського транспорту України.

«Я вдячний за те, що мою роботу на посту морського посла IMO високо оцінили як на національному, так і міжнародному рівнях. Щасливий, що мої повноваження були продовжені, і я продовжуватиму активну роботу з популяризації морської професії серед молоді», – зазначив Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #Учні

ЄДКІ 2025: Відповідаємо на ваші питання

Відповідаємо на ваші питання

ЄДКІ 2025: нові можливості для складання іспиту за кордоном

15 квітня 2025 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Михайла Вінницького відбулася онлайн-нарада з питань організації та проведення атестації здобувачів освіти за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Опитування для визначення можливої кількості здобувачів освіти для складання ЄДКІ за кордоном по окремим локаціям

З метою визначення можливої кількості здобувачів освіти, які планують складати ЄДКІ за межами України, за кожною окремою локацією, просимо обрати бажане для Вас місце складання ЄДКІ.

До уваги випускників закладів морської освіти, які планують складати ЄДКІ у 2025 році

Професійною спілкою робітників морського транспорту України (ПРМТУ) вживаються необхідні та невідкладні заходи для сприяння організації проведення атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Дякуємо за звернення!