Морська адміністрація України почала виконувати функції ІПДМ

22 листопада 2020 року Державна служба морського та річкового транспорту України (далі - Морська адміністрація України) почала виконувати функції, які раніше виконувалися Інспекцією з питань підготовки та дипломування моряків, в тому числі в частині підтвердження кваліфікації моряків в Державних кваліфікаційних комісіях (далі - ДКК).

24 листопада 2020 року наказ Міністерства інфраструктури України від 12 жовтня 2020 № 614 офіційно опублікований і вступив в дію.

Даним наказом, серед іншого, були внесені зміни в Порядок роботи ДКК, а саме:

-ДКК створюються Морською адміністрацією України;

-Плата за підтвердження кваліфікації в ДКК не стягується.


❗ Інспекція по дипломуванню моряків України не має будь-яких правових підстав для проведення засідань ДКК з метою підтвердження кваліфікації моряків.


❗ Моряки, які подають заяви на допуск до засідання ДКК, не повинні вносити плату за підтвердження кваліфікації.


ПРМТУ направлено запит до Інспекції про порядок повернення морякам плати за підтвердження ДКК для тих моряків, які подали заяви на допуск до ДКК до 22 листопада 2020 року, але які не були допущені до засідань ДКК.

Також ПРМТУ направлено запит до Морської адміністрації про надання графіка засідань ДКК, місць їх проведення, а також про надання копії наказу Морської адміністрації про затвердження персонального складу ДКК, а також порядку атестації голів і членів ДКК.

Більше новин з тегом #Моряки

Спільна кампанія з підвищення обізнаності курсантів, членів ПРМТУ, щодо гігієни зубів та ясен

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підтримує українських моряків і майбутніх фахівців галузі, втілюючи важливі соціальні ініціативи навіть у найскладніші часи.

Відпустка на берег: Малопоширена, коротка і під загрозою зникнення

У новому звіті ITF Seafarers' Trust і Всесвітнього морського університету (WMU) підкреслюється тривала відсутність відпусток на берег для моряків у всьому світі.

Пропозиції ПРМТУ схвалені Юридичним комітетом ІМО

Юридичним комітетом ІМО, 112-та сесія якого відбулася 24-28 березня, схвалені пропозиції ПРМТУ та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, спрямовані на попередження випадків залишення моряків на суднах без допомоги судновласників (абандон).

Українські курсанти поспілкувалися з лідером ІМО

Однією з важливих складових успішного професійного становлення є спілкування з провідними особистостями, які формують тенденції розвитку галузі та визначають її майбутнє. Саме така можливість випала курсантам та студентам морських навчальних закладів України.

Дякуємо за звернення!