Знайомство з УДП та його можливостями

У Морському юніон центрі відбулася зустріч з моряками, під час якої було презентовано ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство».

Моряки мали можливість детально ознайомитися з вакансіями, умовами праці та можливостями кар'єрного зростання, що надає ця компанія.

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» відоме як одна з найбільших судноплавних компаній на Дунаї. Вона має у своєму розпорядженні як морський, так і річковий флот, що робить її ключовим учасником у морській індустрії регіону. Зустріч з моряками стала важливою платформою для спілкування та обміну інформацією між представниками компанії та морськими професіоналами.

На підприємстві успішно функціонує первинна профспілкова організація ПРМТУ, яка виступає за інтереси та права працівників компанії, сприяючи створенню сприятливих умов праці та розвитку їх професійних навичок.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!