Знайомство з УДП та його можливостями

У Морському юніон центрі відбулася зустріч з моряками, під час якої було презентовано ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство».

Моряки мали можливість детально ознайомитися з вакансіями, умовами праці та можливостями кар'єрного зростання, що надає ця компанія.

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» відоме як одна з найбільших судноплавних компаній на Дунаї. Вона має у своєму розпорядженні як морський, так і річковий флот, що робить її ключовим учасником у морській індустрії регіону. Зустріч з моряками стала важливою платформою для спілкування та обміну інформацією між представниками компанії та морськими професіоналами.

На підприємстві успішно функціонує первинна профспілкова організація ПРМТУ, яка виступає за інтереси та права працівників компанії, сприяючи створенню сприятливих умов праці та розвитку їх професійних навичок.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ у парламенті Румунії

20 червня Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, виступив у парламенті Румунії в Бухаресті, де відбулося засідання Комітету моряків Східної, Центральної Європи та Норвегії (SCOCEEN).

ПРМТУ зустрілась з моряками в Румунії

В рамках спільного проєкту Профспілки робітників морського транспорту України та ITF Seafarers' Trust ПРМТУ організувала першу зустріч з українськими моряками, які тимчасово перебувають у Румунії. Це важлива подія, адже наша мета – бути поруч з членами Профспілки, попри складні обставини, в яких вони опинилися через війну в Україні.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

Єгипет ратифікував MLC, 2006

6 червня 2024 року Арабська Республіка Єгипет зробила важливий крок на шляху до покращення умов праці для моряків, ратифікувавши Конвенцію про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006).

Дякуємо за звернення!