Взаємовідносини на судні

Сьогодні в Морському юніон центрі відбулася перша в цьому році зустріч з Доктором Бінаєм Сінхом - засновником і президентом Global Maritime Community, лайф-коучем і автором більше 75 книг.

Темою обговорення, яку спікер сформулював як Ships and Relationships, стала специфіка взаємовідносин в умовах роботи на судні.

В ході заходу були розглянуті такі питання, як баланс між роботою і домівкою; зв'язок, довіра і відносини з сім'єю, друзями і береговим персоналом. Також учасники зустрічі отримали практичні поради від експерта.

«Ми поговорили з моряками про взаємовідносини - як між членами екіпажу на судні, так і з рідними на березі, - розповідає Доктор Сінх. - В основі хороших взаємовідносин лежить такий важливий навик, як вміння спілкуватися. В першу чергу цікавтеся іншими людьми і робіть це щиро, будьте хорошим слухачем, поважайте думку іншої людини - і ви завжди зможете налагодити хороші відносини в колективі, в сім'ї і в колі друзів».

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!