Зустрічі з курсантами Придунав'я

В ході дводенного робочого візиту представників ПРМТУ в місто Ізмаїл відбулися дві зустрічі з майбутніми моряками, нині курсантами Ізмаїльського вищого професійного училища та Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія».

Подібні зустрічі Профспілка проводить регулярно і охоплює всі морські навчальні заклади України. ПРМТУ впевнена, що така системна робота з курсантами з перших днів навчання і до випуску дозволить виховати покоління моряків, які знають свої права, знають, на що звертати увагу при працевлаштуванні, щоб захистити себе від неприємностей.

Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк розповів курсантам про Профспілку, про її діяльність, проекти і роль у трудовій діяльності та житті українських моряків. Курсанти також отримали цінні практичні поради, які стануть в нагоді при подальшому працевлаштуванні. Крім того, для кожного учасника зустрічі Профспілка підготувала корисні інформаційні роздаткові матеріали.

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!