До уваги молодих моряків: Профспілка попереджає!

Профспілка попереджає молодих моряків, які тільки починають свій трудовий шлях: компанія Pescatlant Ltd використовує курсантів як дешеву робочу силу на суднах свого риболовецького флоту.

Як повідомив нам ITF інспектор Gonzalo Galan з порту Лас-Пальмас, Іспанія, останнім часом для ремонту своїх суден компанія наймає велику кількість курсантів за зарплату в $ 200 в місяць. Один з курсантів, якого вдалося репатріювати нещодавно, розповів інспектору, що віддав за відправку в рейс $ 1200.

Також в ITF на постійній основі надходять скарги від моряків, що працюють або ж працювали на суднах Pescatlant, щодо невиплати заробітної плати і поганих умов праці та життя на борту.

Нагадуємо морякам, що проблему заборгованості по заробітній платі необхідно вирішувати до списання з судна і до передачі справ наступнику. Якщо ви працюєте на одному із зазначених нижче суден, переконайтеся, що баланс заробітної плати виплачено до вашого від'їзду додому!

Pescatlant управляє різними компаніями: Pescador, Atlantic Trawlers, Baltic Atlant Shipping. Нижче представлений список суден Pescatlant і її "дочок":

- GALILEO, IMO 8721088 (Pescatlant)

- ARCHIEMEDES, IMO 7610426 (Baltic Atlant Shipping)

- ARISTOTLE, IMO 8038182 (Pescador)

- FRIO SEVEN, IMO 8215936 (Pescatlant)

- FRIO V, IMO 8216722 (Atlantic Trawlers)

- STAR SKN-151, IMO 8136300 (Pescatlant)

Профспілка настійно рекомендує всім морякам виключно уважно підходити до вивчення пропозицій про працевлаштування, інформації про компанії і судна, а також не підписувати і не відправляти ніякі документи, поки вся доступна інформація про судно і компанію не буде вивчена і перевірена. Пам'ятайте, що ви завжди можете отримати консультацію Профспілки абсолютно безкоштовно і перевірити судно або того чи іншого потенційного роботодавця.

Також нагадуємо, що ми розробили спеціальний Чек-лист для моряків, слідуючи пунктам якого ви можете самостійно перевірити благонадійність крюїнгу, судна або судновласника.

Чек-лист можна отримати в офісі ПРМТУ або ж завантажити за посиланням:

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/myzyj8Sbow2e...

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!