До уваги молодих моряків: Профспілка попереджає!

Профспілка попереджає молодих моряків, які тільки починають свій трудовий шлях: компанія Pescatlant Ltd використовує курсантів як дешеву робочу силу на суднах свого риболовецького флоту.

Як повідомив нам ITF інспектор Gonzalo Galan з порту Лас-Пальмас, Іспанія, останнім часом для ремонту своїх суден компанія наймає велику кількість курсантів за зарплату в $ 200 в місяць. Один з курсантів, якого вдалося репатріювати нещодавно, розповів інспектору, що віддав за відправку в рейс $ 1200.

Також в ITF на постійній основі надходять скарги від моряків, що працюють або ж працювали на суднах Pescatlant, щодо невиплати заробітної плати і поганих умов праці та життя на борту.

Нагадуємо морякам, що проблему заборгованості по заробітній платі необхідно вирішувати до списання з судна і до передачі справ наступнику. Якщо ви працюєте на одному із зазначених нижче суден, переконайтеся, що баланс заробітної плати виплачено до вашого від'їзду додому!

Pescatlant управляє різними компаніями: Pescador, Atlantic Trawlers, Baltic Atlant Shipping. Нижче представлений список суден Pescatlant і її "дочок":

- GALILEO, IMO 8721088 (Pescatlant)

- ARCHIEMEDES, IMO 7610426 (Baltic Atlant Shipping)

- ARISTOTLE, IMO 8038182 (Pescador)

- FRIO SEVEN, IMO 8215936 (Pescatlant)

- FRIO V, IMO 8216722 (Atlantic Trawlers)

- STAR SKN-151, IMO 8136300 (Pescatlant)

Профспілка настійно рекомендує всім морякам виключно уважно підходити до вивчення пропозицій про працевлаштування, інформації про компанії і судна, а також не підписувати і не відправляти ніякі документи, поки вся доступна інформація про судно і компанію не буде вивчена і перевірена. Пам'ятайте, що ви завжди можете отримати консультацію Профспілки абсолютно безкоштовно і перевірити судно або того чи іншого потенційного роботодавця.

Також нагадуємо, що ми розробили спеціальний Чек-лист для моряків, слідуючи пунктам якого ви можете самостійно перевірити благонадійність крюїнгу, судна або судновласника.

Чек-лист можна отримати в офісі ПРМТУ або ж завантажити за посиланням:

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/myzyj8Sbow2e...

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!