У ОНМУ відбулася I Міжнародна науково-практична конференція

27-28 травня в Одеському національному морському університеті (ОНМУ) відбулася I Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційної діалогу: стратегії розвитку».

Конференція організована кафедрою довузівської підготовки, факультетом по роботі з іноземними студентами ОНМУ за участю провідних вчених Одеської національної наукової бібліотеки, Китайської академії соціальних наук, а також представників наукової спільноти вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Учасниками Конференції стали мовознавці, історики, культурологи, філософи, політологи, журналісти з Болгарії, Китаю, Туреччини, Іспанії та США. Профспілка робітників морського транспорту України також взяла участь у заході і надала інформаційну підтримку Конференції.

«У 1950 році до нашого Інституту вступили перші студенти з Китайської народної республіки. У минулому році в зв'язку з тим, що кількість іноземних студентів зросла більш ніж на 300 осіб, керівництво прийняло рішення створити факультет по роботі з іноземними студентами», - каже Світлана Гловацька, декан факультету.

Організатори зазначають, що мета Конференції - обговорити з вітчизняними і зарубіжними вченими, як розбити мовні бар'єри і налагодити комунікацію між іноземними студентами і викладачами.

«До нас приїжджає багато іноземних студентів, які, ступаючи на нашу українську землю, не знають жодного слова ні українською, ні російською мовою. І, коли вони вступають до нашого Університету, завдання викладачів нашої кафедри - встигнути протягом часу від жовтня до червня навчити їх розмовляти українською», - розповідає Вікторія Сікорська, завідувач кафедри довузівської підготовки ОНМУ.

Конференція пройшла за чотирма напрямками:

- мовна міжкультурна комунікація,

- міжкультурні історичні зв'язки,

- інформаційний простір і міжкультурна комунікація,

- міжкультурна комунікація студентів-іноземців в процесі професійної підготовки.

Більше новин з тегом #В світі

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Молодіжна конференція на Конгресі МФТ: Ключові питання

Сьогодні, 18 жовтня, в рамках Конгресу ITF в Марракеші відбулася Молодіжна конференція. Сесія була присвячена розробці тa затвердженню п'ятирічного стратегічного плану.

Реалії та виклики для ПРМТУ в умовах війни в Україні: Олег Григорюк в інтерв'ю норвезькому виданню FriFagbevegelse

Під час війни робота Профспілки робітників морського транспорту України набула нових масштабів і значення. Моряки та портовики, що працюють під загрозою ракетних ударів, щодня стикаються з небезпекою та невизначеністю. Портова інфраструктура постійно зазнає атак, але ПРМТУ продовжує підтримувати своїх спілчан як в Україні, так і за кордоном, водночас дякуючи міжнародним партнерам за допомогу.

Золота нагорода ITF за захист інтересів транспортників

На 46-му Конгресі ITF Михайло Кірєєв, перший заступник Голови ПРМТУ, був удостоєний Золотої нагороди, що символізує визнання його непохитної відданості справі працівників транспорту в усьому світі.

Дякуємо за звернення!