Переможці фотоконкурсу Life at Sea 2023

Фотопроект ITF Seafarers’ Trust, який розпочався у 2020 році в розпал пандемії COVID-19, зараз може похвалитися колекцією з близько 8000 цифрових зображень і підписів.

Перший приз у розмірі 1000 фунтів стерлінгів отримав Джон Роберт М. Мараньо за його фотографію «12 градусів». Педді Роджерс, суддя змагань, сказав: «Ми вважаємо підлогу твердою, але моряки скажуть вам, що на борту судна підлога дуже рухлива. Маятник на задньому плані зображення показує коливання судна, що це не трюк, що фотограф робить щось досить розумне з кутом камери». Тільки уявіть, що ви виконуєте свою щоденну роботу в постійно змінюваному середовищі, яке ви безсилі контролювати.

Другу нагороду отримав Мікаель Сезар Бурерос за його фотографію «Сили, що збігаються» — драматичне зображення контейнеровоза, який ось-ось поглине піщана буря, що дме з Єгипту.

Третій приз, присуджений Резі Саджедіфару за «Безтурботність», приносить зміну настрою завдяки барвистому краєвиду, знятому над бортом танкера, на якому рибалка молиться на невеликому човні поруч.

https://www.seafarerstrust.org/what-we-do/photo-competition-2023

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Закон про мобілізацію: відповіді на найпоширеніші питання

18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відповідно до цього Закону передбачено багато змін щодо військового обліку та мобілізації. Зібрали найбільш актуальні запитання, що надходили від членів Профспілки, та підготували для вас відповіді на них.

Дякуємо за звернення!