Український морський форум (анонс)

Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України має честь оголосити про проведення Українського морського форуму.

Дата проведення: П'ятниця, 14 червня 2024 року

Час: з 9:30 до 16:00

Місце проведення: ITF House, 49-60 Borough Road, London, SE1 1DR


Основна тема Форуму «Українські моряки - ваші професійні партнери для безпечного судноплавства»


Форум має на меті надати всім учасникам морської галузі бачення майбутнього сталого розвитку України як ключового постачальника висококваліфікованих, мотивованих і талановитих морських професіоналів , а також орієнтованої на майбутнє морської економіки, відкритої для інвестицій в морську освіту, дослідження і розробки, морські цифрові технології та інші сектори судноплавства .


Форум також присвячений Міжнародному дню моряка, який відзначається щорічно 25 червня.


У Форумі братимуть участь Євгеній Ігнатенко – Голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України України, представники Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії; Олег Григорюк – Голова ПРМТУ, Віце-президент Міжнародної федерації асоціацій судноводіїв та Посол доброї волі ІМО в Україні.


Участь у Форумі вже підтвердили постійні представники низки держав при ІМО, представники провідних судновласників та їх асоціацій, профспілкові та благодійні організації моряків.


ПРМТУ вдячне всім зацікавленим особам за інтерес до Форуму та готовність спільного створювати для українських моряків нові можливості для професійного розвитку та працевлаштування.


За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся за адресою umf@mtwtu.org.ua

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!