Українські курсанти у Литві

Чим та як живуть українські курсанти, які навчаються у Литовській морській академії

Судноводії, суднові механіки та електротехніки, які півроку навчаються в Литовській морській академії, швидко адаптувалися до нового університету та до нової країни. Молоді люди завдячують цьому адміністрації вишу та всьому колективу. До речі, викладачі задоволені рівнем підготовки українських моряків та їх працелюбністю. Водночас, курсанти знаходять час не тільки на навчання, але й на волонтерство. Кажуть, що їх обов’язок не лише вчитися, але й підтримувати Україну.

Нагадаємо, що у рамках спільного проекту ITF SEAFARERS' TRUST, ПРМТУ, ХДМА та Литовської морської академії 50 курсантів з України отримали змогу навчатися за кордоном та отримати диплом європейського зразка.

Оскільки у молодих моряків різні спеціальності та різний плавальний ценз, відповідно і навчальні програми відрізняються.

Так, наприклад 24 курсанти зараз знаходяться на практиці, щоб напрацювати необхідний стаж і з першого вересня вони долучаться до навчального процесу очно. Інші ж курсанти вже мають необхідний ценз, тому з січня розпочали навчання офлайн.

Крім того, три курсанти вже закінчили своє навчання наприкінці 2022 року. Вони успішно захистили дипломи та розпочали свої кар'єри у різних світових компаніях.


Більше новин з тегом #Учні

Зустріч Генерального секретаря IMO Арсеніо Домінгеса з молоддю ПРМТУ

Генеральний секретар Міжнародної морської організації (IMO) Арсеніо Домінгес відвідав Україну, щоб особисто висловити підтримку представникам морської спільноти. Це його перший візит після вступу на посаду Генерального Секретаря ІМО 1 січня 2024-го року.

Відкриті горизонти разом з ПРМТУ

Про свій професійний шлях – від курсантки НУОМА до крюїнг-менеджера однієї з провідних судноплавних компаній – майбутнім морським фахівцям розповіла Інна Мартиненко.

Профспілковий хаб для активістів: формуємо сильних лідерів

Сильні профспілки будуються на лідерах – активних, вмотивованих і підготовлених, які готові відстоювати права працівників та вести за собою інших.

Мінрозвитку: питання проведення ЄДКІ в 2025 році потребує додаткового опрацювання

Міністерством розвитку громад та територій України на запит ПРМТУ надано копію листа Мінрозвитку, який раніше це міністерство спрямувало на адресу Міністерства освіти і науки України: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/hlwlXYgDY8ZHitxJL1VHpc48t-2RHI0f.pdf

Дякуємо за звернення!