Тренінг «Генеруй та втілюй бізнес-ідеї» (анонс)

Тренінг «Генеруй та втілюй бізнес-ідеї» від сертифікованих практикуючих бізнес-тренерів за програмою ILO’s Start and Improve Your Business (SIYB) в місті Ізмаїл

Для спілчан ПРМТУ, які:

- тимчасово не працюють з різних причин (в т.ч. моряки та члени їх родин, ветерани, ВПО тощо),

- працюють на підприємствах/установах морського транспорту,

- працюють чи навчаються в закладах морської освіти.


Що отримаєте?

- унікальні знання, досвід від провідних практиків у підприємництві та стартапах,

- нетворкінг з однодумцями,

- нові знайомства та контакти,

- сертифікати про проходження тренінгу.


Коли?

- 03.03.2025, з 10:00 до 18:00 одноденний тренінг

- 04.03.2025 - 06.03.2025, з 10:00 до 18:00 триденний тренінг


Де?

м. Ізмаїл, вул. Пароплавна, 69 (конференц-зала Ізмаїльського інтернаціонального клубу моряків)


Для участі реєструйся за формою: https://forms.gle/TV34q3KvcGbfiNgn9


Реєстрація закривається 25.02.2025. Кількість місць обмежена.


*Тренінги проводяться в рамках реалізації ПРМТУ проєкту Міжнародної організації праці «Підтримка України – запобігання трудовій експлуатації та торгівлі людьми, підтримка розвитку підприємництва та соціальних партнерів», що фінансується урядом Бельгії.

Більше новин з тегом #Портовики

Глобальна кампанія ITF проти «зручних» прапорів та портів

Після роботи Комітету секції моряків ITF у Барселоні відбулися засідання Керівної групи Комітету справедливої практики (Fair Practices Committee Steering Group, FPCSG).

Активна позиція спілчан: представниця ПРМТУ долучилася до забігу

10 травня в Миколаєві відбувся масштабний фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки — забіг Миколаївщина» - соціальний проєкт Президента України та Міністерства молоді та спорту України.

Соціальний діалог як ключ до економічного відновлення

У Миколаєві відбулася тристороння дискусія «Економічне відновлення: виклики на регіональному ринку праці та стале економічне відновлення через соціальний діалог». Захід проходив у межах проєкту Міжнародної організації праці (МОП) за фінансування уряду Данії «Підтримка створення робочих місць у Миколаєві та Одесі та розвиток соціального діалогу» та об’єднав представників профспілок, роботодавців та влади.

Соціальний діалог: міжнародний досвід та європейські стандарти

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь у масштабному заході, організованому Національною службою посередництва і примирення спільно з Міжнародною організацією праці, Офісом Ради Європи в Україні та Навчально-науковим інститутом права КНУ імені Тараса Шевченка.

Дякуємо за звернення!