Тренери ITF ділилися досвідом організації кампаній

Протягом усього другого дня Морського круглого столу учасники активно відвідували сесії і продовжували роботу над проектами.

Тренери з ITF поділилися своїм досвідом в організації таких кампаній, як Offshore alliance, в якій Інспекторату Австралії вдалося об'єднати у профспілку працівників нафтовидобувних платформ, Ryanair campaign, в рамках якої стало можливим не тільки об'єднання екіпажів літаків компанії в профспілку, а й відстояти їх право на справедливі умови праці, і Blumenthal Campaign, про яку ми писали раніше і яка полягає в тому, щоб закликати відомого німецького судновласника до дотримання стандартів і вимог Конвенції MLC, 2006.

Все це було розказано в рамках сесії Digital organizing, присвяченій діджіталізаціі і використанню сучасних технологій у роботі з громадськістю.

Учасники також дізналися про тонкощі ведення переговорного процесу, його стадіях і шляхах вирішення спірних ситуацій.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!