Вимоги до поїздок під час пандемії COVID-19

Міжнародна федерація транспортників (ITF) розповсюдила серед своїх членських організацій циркуляр, що містить інформацію щодо вимог до поїздок під час пандемії COVID-19.

Так, повідомляється, що з діючими правилами щодо поїздок можна ознайомитися на сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) за посиланням:https://www.iatatravelcentre.com/world.php

Крім того, документ містить посилання на інструкції Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), яка змінила рекомендаційний характер «носіння маски» на обов'язковий: «носіння маски є обов'язковим на борту». Цю та іншу корисну для авіамандрівників інформацію можна знайти за наступним посиланням: https://www.iata.org/en/youandiata/travelers/health/

Що стосується вакцинації моряків, ITF повідомляє, що вживає всіх можливих заходів для забезпечення морякам пріоритетного права вакцинації, якщо наявність щеплення стане обов'язковою умовою для подорожей. Крім того, в даний час ITF завершує розробку пояснювальної записки щодо вакцин для більш детального інформування моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!