Вимоги до поїздок під час пандемії COVID-19

Міжнародна федерація транспортників (ITF) розповсюдила серед своїх членських організацій циркуляр, що містить інформацію щодо вимог до поїздок під час пандемії COVID-19.

Так, повідомляється, що з діючими правилами щодо поїздок можна ознайомитися на сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) за посиланням:https://www.iatatravelcentre.com/world.php

Крім того, документ містить посилання на інструкції Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), яка змінила рекомендаційний характер «носіння маски» на обов'язковий: «носіння маски є обов'язковим на борту». Цю та іншу корисну для авіамандрівників інформацію можна знайти за наступним посиланням: https://www.iata.org/en/youandiata/travelers/health/

Що стосується вакцинації моряків, ITF повідомляє, що вживає всіх можливих заходів для забезпечення морякам пріоритетного права вакцинації, якщо наявність щеплення стане обов'язковою умовою для подорожей. Крім того, в даний час ITF завершує розробку пояснювальної записки щодо вакцин для більш детального інформування моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!