Типові скарги, з якими моряки звертаються до ITF інспектора

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, в штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) проходить конференція з питань роботи моряків в міжнародному судноплавстві, спільно організована ІМО та Міжнародною організацією праці.

Наталія Єфріменко, інспектор ITF в Україні, у складі делегації Професійної спілки робітників морського транспорту України, має честь брати участь у цьому представницькому заході у якості однієї з учасниць панельної дискусії щодо практичного застосування положень Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві.

У своїй доповіді Наталія поінформувала делегатів конференції про основні скарги, з якими моряки найчастіше звертаються до інспекторів ITF. Серед них – затримки заробітної плати, неналежні умови праці та відпочинку на борту суден, неналежне харчове забезпечення та інші. Представниця ПРМТУ також зазначила про скарги щодо забезпечення моряків засобами індивідуального захисту, у тому числі надання морякам забезпечення неналежної якості, розміру та інше.

Учасники дискусії наголосили, що всі стейкхолдери мають вжити негайних та дієвих заходів для підвищення ефективності механізмів захисту трудових та соціальних прав моряків, передбачених Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві.

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!