Типові скарги, з якими моряки звертаються до ITF інспектора

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, в штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) проходить конференція з питань роботи моряків в міжнародному судноплавстві, спільно організована ІМО та Міжнародною організацією праці.

Наталія Єфрімєнко, інспектор ITF в Україні, у складі делегації Професійної спілки робітників морського транспорту України, має честь брати участь у цьому представницькому заході у якості однієї з учасниць панельної дискусії щодо практичного застосування положень Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві.

У своїй доповіді Наталія поінформувала делегатів конференції про основні скарги, з якими моряки найчастіше звертаються до інспекторів ITF. Серед них – затримки заробітної плати, неналежні умови праці та відпочинку на борту суден, неналежне харчове забезпечення та інші. Представниця ПРМТУ також зазначила про скарги щодо забезпечення моряків засобами індивідуального захисту, у тому числі надання морякам забезпечення неналежної якості, розміру та інше.

Учасники дискусії наголосили, що всі стейкхолдери мають вжити негайних та дієвих заходів для підвищення ефективності механізмів захисту трудових та соціальних прав моряків, передбачених Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві.

More news with tag #Seamen

ПРМТУ у парламенті Румунії

20 червня Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, виступив у парламенті Румунії в Бухаресті, де відбулося засідання Комітету моряків Східної, Центральної Європи та Норвегії (SCOCEEN).

ПРМТУ зустрілась з моряками в Румунії

В рамках спільного проєкту Профспілки робітників морського транспорту України та ITF Seafarers' Trust ПРМТУ організувала першу зустріч з українськими моряками, які тимчасово перебувають у Румунії. Це важлива подія, адже наша мета – бути поруч з членами Профспілки, попри складні обставини, в яких вони опинилися через війну в Україні.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

Єгипет ратифікував MLC, 2006

6 червня 2024 року Арабська Республіка Єгипет зробила важливий крок на шляху до покращення умов праці для моряків, ратифікувавши Конвенцію про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006).

Thank you for contacting us!