Стів Троусдейл: У нашій галузі жорстокість неприпустима

ITF інспектор зазнав фізичного нападу з боку капітана. Інцидент стався на борту судна під прапором Люксембурга, де проводилася перевірка щодо недотримання правил безпеки та очевидних порушень в оплаті та умовах праці членів екіпажу.

Стів Троусдейл, координатор інспекторів ITF повідомив, що Федерація не розголошуватиме імена учасників інциденту або інші докладніші відомості з метою конфіденційності.

«134 інспектори, координатори та представники профспілок ITF «роблять відмінну роботу» щодня, захищаючи права моряків та щорічно допомагаючи тисячам. Проте судновласники та їхні представники на борту не завжди зустрічають наших інспекторів з розкритими обіймами, особливо якщо на судні справді мають місце проблеми або порушення», – зазначив Стів Троусдейл.

На жаль, це не перший випадок агресивної поведінки стосовно співробітників ITF. Так інший інспектор також зазнав нападу на початку цього року, тому в ITF почали проводити аналіз інциденту та надавати належну підтримку інспекторам, навчаючи їх роботі з агресивними людьми та діям у подібних ситуаціях на суднах.

За майже 16 років своєї роботи Наталія Єфрименко, як інспектор ITF в Україні, неодноразово стикалася з агресивною поведінкою капітанів або присутніх на судні в момент інспекції представників судновласника, були і загрози, а також спроби не дати зустрітися з екіпажем та провести ITF інспекцію судна, але вони свідчили лише про те, що у судні є порушення чи трудові суперечки, які намагаються не винести назовні. «Як правило, агресія походить від тих, кому є що приховувати чи є чого боятися», – справедливо вважає Наталія Валеріївна.

Випадки були різні, але спроб рукоприкладства, а тим більше фізичного насильства не було. Якою би не була гарячою ситуація, завжди вдавалося вирішувалися питання та проблеми шляхом переговорів.

«Відверто кажучи, будь-хто, хто працює в морській індустрії, не повинен зазнавати будь-якого насильства. У нашій галузі жорстокість неприпустима», – наголосив координатор інспекторів ITF Стів Троусдейл.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!