Спільна інспекційна кампанія з пожежної безпеки

Держави-члени Токійського і Паризького меморандумів про взаєморозуміння щодо контролю суден державою порту розпочнуть кампанію з проведення спільних цільових інспекцій з питань пожежної безпеки.

Метою кампанії є:

- підвищити рівень обізнаності екіпажу та власників суден про важливість заходів пожежної безпеки; та

- перевірити, чи відповідає судно вимогам пожежної безпеки згідно з відповідними стандартами IMO.

Ця інспекційна кампанія триватиме три місяці, починаючи з 1 вересня 2023 року до 30 листопада 2023 року. Протягом кампанії будуть перевірятися конкретні області, пов'язані з пожежною безпекою, у поєднанні з регулярною інспекцією державного портового контролю.

Судно підлягатиме лише одній перевірці в рамках централізованої кампанії протягом періоду її проведення.

Офіцери державного портового контролю будуть використовувати заздалегідь визначений опитувальник для оцінки відповідності протипожежних систем та обладнання встановленим вимогам, а також того, що капітан і члени екіпажу знайомі з заходами, пожежної безпеки, і що обладнання належним чином обслуговується та функціонує.

У разі виявлення недоліків, дії держави порту можуть варіюватися від фіксації недоліків та надання капітану інструкцій щодо їх усунення протягом певного періоду часу до затримання судна для усунення серйозних недоліків. У разі затримання судна, воно буде опубліковане в щомісячних списках затриманих суден на веб-сайтах Токійського і Паризького меморандумів про взаєморозуміння.

Результати кампанії будуть проаналізовані, і висновки будуть представлені керівним органам обох меморандумів для можливого подання до ІМО.

Більше новин з тегом #Моряки

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Українські моряки отримали нові привілеї

Що змінилося в колективних угодах на суднах норвезьких судновласників

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!