Спільна інспекційна кампанія з пожежної безпеки

Держави-члени Токійського і Паризького меморандумів про взаєморозуміння щодо контролю суден державою порту розпочнуть кампанію з проведення спільних цільових інспекцій з питань пожежної безпеки.

Метою кампанії є:

- підвищити рівень обізнаності екіпажу та власників суден про важливість заходів пожежної безпеки; та

- перевірити, чи відповідає судно вимогам пожежної безпеки згідно з відповідними стандартами IMO.

Ця інспекційна кампанія триватиме три місяці, починаючи з 1 вересня 2023 року до 30 листопада 2023 року. Протягом кампанії будуть перевірятися конкретні області, пов'язані з пожежною безпекою, у поєднанні з регулярною інспекцією державного портового контролю.

Судно підлягатиме лише одній перевірці в рамках централізованої кампанії протягом періоду її проведення.

Офіцери державного портового контролю будуть використовувати заздалегідь визначений опитувальник для оцінки відповідності протипожежних систем та обладнання встановленим вимогам, а також того, що капітан і члени екіпажу знайомі з заходами, пожежної безпеки, і що обладнання належним чином обслуговується та функціонує.

У разі виявлення недоліків, дії держави порту можуть варіюватися від фіксації недоліків та надання капітану інструкцій щодо їх усунення протягом певного періоду часу до затримання судна для усунення серйозних недоліків. У разі затримання судна, воно буде опубліковане в щомісячних списках затриманих суден на веб-сайтах Токійського і Паризького меморандумів про взаєморозуміння.

Результати кампанії будуть проаналізовані, і висновки будуть представлені керівним органам обох меморандумів для можливого подання до ІМО.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!