Сміливо захищайте свої права: вони важливі

Чергове звернення від моряків надійшло від двох членів екіпажу минулого тижня.

Суть звернення полягала в наступному: двоє моряків не отримали належної компенсації за достроково перерваний компанією трудовий договір.

Моряки працювали на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, отже, в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між ПРМТУ та ver.di — члени ПРМТУ.

Так, колективний договір передбачає компенсацію у розмірі двомісячної базової ставки морякам, чиї контракти були перервані компанією в односторонньому порядку без належного попередження.

Впродовж декількох місяців після дострокового списання моряків, компанія не виплачувала належну компенсацію. Після довгого очікування, моряки все ж таки прийняли рішення звернутись до ITF по допомогу.

ITF Інспектор в Україні оперативно надіслала звернення до компанії, й реакція не змусила себе очікувати. Того ж дня компанія підтвердила, що компенсацію буде виплачено, і вже наступного дня надіслала підтвердження виконання банківського переказу.

Через кілька днів моряки повідомили, що ними були отримані кошти в повному обсязі.

Цим нагадуємо морякам, що не слід відкладати звернення до ITF Інспекторату чи Профспілки, якщо ви знаєте, що ваші права порушуються судновласником.

Щоб оперативно отримати відповідь на всі питання, ви можете скористатися чат-ботом Профспілки: https://wep.wf/uvmj7n

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!