Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Напередодні виїзду до Литви курсанти, які успішно пройшли відбір, завітали до офісу Профспілки. Вже сьогодні за підтримки ПРМТУ вони прибудуть до Клайпеди.

Нагадаємо, що 1 вересня 2022 року ПРМТУ, ITF Seafarers' Trust, ХДМА та ЛМА підписали Меморандум про співпрацю. В результаті 50 курсантів третього курсу ХДМА успішно завершили рік навчання у ЛМА.Освітня програма курсантів була побудована таким чином, щоб вони могли поєднувати лекції та практичні заняття одразу у двох навчальних закладах та отримати два навчальні дипломи: український та литовський. Сьогодні за підтримки ПРМТУ більшість із них уже змогли працевлаштуватися.

«Ми маємо позитивну практику у нашому пілотному проєкті, тому тепер ми ще впевненіше рухаємось далі, – зазначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк. – Українські курсанти будуть отримувати висококласну європейську освіту, будуть знаходитися в безпеці, що для нас, як для Профспілки є найбільш важливою складовою цього проєкту. Для нас це не просто морська освіта, ми віримо в соціальні стандарти життя, які ми захищаємо в нашій країні».

Більше новин з тегом #ITF

Типові скарги, з якими моряки звертаються до ITF інспектора

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, в штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) проходить конференція з питань роботи моряків в міжнародному судноплавстві, спільно організована ІМО та Міжнародною організацією праці.

Здоров’я працівників морського транспорту України - у центрі уваги

7 листопада в Одесі за підтримки Професійної спілки робітників морського транспорту України в рамках спільного проєкту Координаційного центру допомоги морякам (КЦДМ) та Міжнародної організації праці (МОП), відбувся круглий стіл на тему «Охорона праці та здоров’я робітників морського транспорту України: запобігання розповсюдженню ВІЛ, мобінгу та дискримінації».

Права та дії українських моряків на суднах, які прямують до портів рф

Спільна заява ITF та JNG: Занепокоєння щодо заходу українських моряків у російські порти та територіальні води

UNION SOLIDARITY FUND: підтримка триває

Міжнародна спільнота продовжить підтримувати профспілки українських транспортників

Дякуємо за звернення!