З Міжнародним днем студента!

Сьогодні Міжнародний день студента, з чим ми і вітаємо всю учнівську молодь!

Профспілка робітників морського транспорту України об'єднує більше 7 000 студентів і курсантів морських навчальних закладів. ПРМТУ постійно веде роботу з підростаючим поколінням моряків. Ми інформуємо про важливі події у профспілковому і морському житті, запрошуємо на навчальні та інформаційні семінари, проводимо відкриті уроки в навчальних закладах, майстер-класи, презентації, різні заходи розважального характеру.

З жовтня цього року ми запустили новий формат заходів для підростаючого покоління профспілкового руху. Щовівторка ПРМТУ запрошує групу курсантів Національного університету «Одеська морська академія» відвідати офіс і ознайомитися з основними напрямками своєї роботи.

Основне завдання, яке перед собою поставила Профспілка, - підвищити рівень інформованості курсантів щодо діяльності ПРМТУ і профспілкового руху в цілому, донести інформацію про трудові права моряків, навчити читати і розуміти трудовий контракт і колективний договір.

У ваше свято, дорогі наші курсанти і студенти, ПРМТУ бажає вам успіхів, оптимізму, грандіозних планів, нових відкриттів і досягнень! Нехай кожен день цієї чудової пори у вашому житті буде наповнений радістю, надією і мрією!

Більше новин з тегом #Учні

Зустріч із IMEC Recruitment and Training Committee

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк провів онлайн зустріч із Комітетом найму та тренінгу Міжнародної ради морських роботодавців (the IMEC Recruitment and Training Committee).

Заходи ПРМТУ для українських моряків

Шановні українські моряки!

1 мільйон гривень від ПРМТУ та членів Профспілки було перераховано на підтримку Збройних сил України

1 мільйон на захист України

Олег Григорюк продовжить роботу на посаді морського амбасадора IMO

Міжнародна морська організація (IMO) оголосила про продовження повноважень морського посла доброї волі ІМО Голови Профспілки робітників морського транспорту України Олега Григорюка.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!