З Міжнародним днем студента!

Сьогодні Міжнародний день студента, з чим ми і вітаємо всю учнівську молодь!

Профспілка робітників морського транспорту України об'єднує більше 7 000 студентів і курсантів морських навчальних закладів. ПРМТУ постійно веде роботу з підростаючим поколінням моряків. Ми інформуємо про важливі події у профспілковому і морському житті, запрошуємо на навчальні та інформаційні семінари, проводимо відкриті уроки в навчальних закладах, майстер-класи, презентації, різні заходи розважального характеру.

З жовтня цього року ми запустили новий формат заходів для підростаючого покоління профспілкового руху. Щовівторка ПРМТУ запрошує групу курсантів Національного університету «Одеська морська академія» відвідати офіс і ознайомитися з основними напрямками своєї роботи.

Основне завдання, яке перед собою поставила Профспілка, - підвищити рівень інформованості курсантів щодо діяльності ПРМТУ і профспілкового руху в цілому, донести інформацію про трудові права моряків, навчити читати і розуміти трудовий контракт і колективний договір.

У ваше свято, дорогі наші курсанти і студенти, ПРМТУ бажає вам успіхів, оптимізму, грандіозних планів, нових відкриттів і досягнень! Нехай кожен день цієї чудової пори у вашому житті буде наповнений радістю, надією і мрією!

Більше новин з тегом #Молодь

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Новые технологии для молодых моряков

Профсоюз работников морского транспорта Украины организовал и провел для членов ПРМТУ – молодых моряков – практический семинар-тренинг на тренажере виртуальной реальности OMS VR, в ходе которого участники ознакомились с алгоритмом проверки судового противопожарного оборудования, а также отработали на практике навыки по спуску на воду спасательных средств.

Семинар-практикум "Просто о сложном: работа тренажерных центров, дипломирование моряков, MLC, 2006". ⠀


В ходе семинара участники рассмотрели структуру органов власти Украины по вопросам выдачи документов морякам: кто выдает документы, как и где их получить; обсудили электронный кабинет моряка и его предназначение. Также участники мероприятия обговорили причины коррупционных явлений, с которыми сталкиваются моряки в повседневной жизни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!