Режими контролю державою порту дотримуються прагматичного підходу

Режими контролю державою порту (PSC), які проводять інспекції на суднах з метою моніторингу та забезпечення дотримання міжнародних норм, вказали, що у своїй роботі вони застосовують прагматичний, практичний і гнучкий підхід, визнаючи «пільговий режим», наданий багатьма державами прапору щодо винятків і звільнень для моряків, а також продовження дії їх робочих сертифікатів.

Під час телеконференції з Міжнародною морською організацією (IMO) минулого тижня, представники десяти регіональних режимів контролю державою порту, які забезпечують стабільний контроль в глобальному масштабі, також підтвердили, що, для безпеки та офіцерів PSC, і моряків, кількість фактичних інспекцій суден було значно знижено. Незважаючи на це, режими PSC продовжують свою роботу, виявляючи потенційно небезпечні для роботи моряків субстандартні судна.

Під час телеконференції представники режимів PSC визнали необхідність спільної роботи із розробки узгоджених методів і політик для забезпечення єдиного підходу в усьому світі і привітали координуючу роль IMO в цьому відношенні.

Більше новин з тегом #Моряки

«Ви можете досягти всього, чого захочете: жінки спроможні на все»

Катерина Гойман з дитинства мріяла про морські пригоди. Кожен вільний момент вона проводила біля Чорного моря, дивлячись на судна, що вирушали в подорожі. Так вона відчувала себе частинкою цього великого світу, де кожен день приносить нові враження та виклики. Таким чином, вона вирішила, що її майбутнє пов'язане саме з морем.

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Аналітика даних Інспекторату ITF у дії

Стаття-коментар Сета Пайєра, Керівника відділу даних та досліджень Міжнародної федерації транспортників

ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

Дякуємо за звернення!