Репрезентативність ПРМТУ підтверджено

Рішенням Національної служби посередництва і примирення від 02 листопада 2021 року Професійну спілку робітників морського транспорту України визнано такою, що підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на галузевому рівні.

Нагадаємо, що ПРМТУ є підписантом та стороною Галузевої угоди у сфері морського транспорту (в складі Спільного представницького органу профспілок), укладеної з Мініфраструктури та Федерацією роботодавців транспорту України. Норми означеної Угоди діють безпосередньо та носять обов’язковий характер для підприємств, установ та організацій, що входять у сферу дії сторін підписання, є основою для розроблення та укладання колективних договорів на локальному рівні.

Голова ПРМТУ Олег Григорюк відзначає наступне: «ПРМТУ ставить собі за мету використовувати всі можливі форми відстоювання прав наших спілчан. Одна з таких форм — соціальний діалог. Підтвердження репрезентативності є першочерговою вимогою для можливості ведення соціального діалогу на відповідному рівні. В той же час, досягнути його ефективності можна лише за умови якісного зворотнього зв’язку від всіх його учасників: сторони профспілок, роботодавців та органів державної влади. Спільності, узгодженості їх рішень та дій».

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!