ПРМТУ закликає судновласників припинити найм моряків-громадян РФ

Сьогодні, 5 квітня, ПРМТУ підготувала та надіслала офіційний лист від імені Голови Олега Григорюка до всіх шанованих судноплавних компаній, власників та менеджерів.

У листі йдеться про агресію Російської Федерації у бік України та акцентується на страшних злочинах, які вчиняє російська армія у містах Буча, Гостомель, Ірпінь, Маріуполь, Харків та по всій Україні. Страшні вчинки російських військових порушують всілякі міжнародні договори та конвенції.

ПРМТУ закликає судновласників та компанії по всьому світу, наслідувати приклад Великобританії, яка перша бойкотувала вантажні операції у своїх морських портах, та призупинити співпрацю з Російською Федерацією. А також Профспілка закликає всіх судновласників припинити найм моряків-громадян РФ та віддати пріоритет українській робочій силі.

Усі морські гіганти, продовжуючи працювати з Росією, спонсорують убивства українців!

ПРМТУ звертається до всіх розсудливих бізнесменів, компаній та приватних осіб – допоможіть зупинити цю трагедію!

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/4-JEDG2K0nNJ...

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звертає увагу на необхідність забезпечення безпеки екіпажів суден, які прямують «зерновим коридором»

За інформацією, отриманою ПРМТУ, Міжнародною морською організацією зафіксовано декілька випадків виходу з морських портів України суден, укомплектованих лише мінімально необхідним складом екіпажу, в наслідок чого були утворені додаткові ризики для безпеки суден, їх екіпажів та вантажу під час їх слідування «зерновим коридором».

Дозволити морякам перетин державного кордону: ще один крок до вирішення питання

Професійна спілка робітників морського транспорту України висловлює вдячність та повагу народному депутатові України Олексію Леонову за дієвий та послідовний захист економічних та безпекових інтересів України, а також ефективне представництво інтересів своїх виборців – моряків – при вирішенні питання надання дозволу на перетин державного кордону України на виїзд громадянам України – членам екіпажів морських торговельних суден.

ПРМТУ продовжує роботу з надання морякам права на перетин кордону

Як повідомлялося раніше, Професійною спілкою робітників морського транспорту України направлено звернення на ім’я Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, а також Секретаря ради Національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексія Данилова щодо необхідності найскорішого визначення порядку надання морякам дозволу на перетин державного кордону України на виїзд для цілей забезпечення стабільних морських перевезень вантажів, у тому числі в рамках «зернової ініціативи».

За підтримки ПРМТУ та БФ «МОРТРАНС» компанія Exmar допомогла своїм морякам

Вже понад п'ять місяців українські моряки, які на момент запровадження воєнного стану перебували в Україні, не можуть залишити територію країни, щоб розпочати роботу на суднах.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!