Підтримка морських навчальних закладів

Сьогодні важко сказати, коли відступить пандемія коронавирусу, і всі ми зможемо повернутися до звичного способу життя. Зараз найголовніше для кожного з нас - берегти здоров'я і дотримуватися усіх санітарних нормих, пов'язаних з COVID-19.

В рамках благодійної акції Перший заступник Голови Профспілки робітників морського транспорту України Олег Григорюк і директор БФ «МОРТРАНС» Антоніна Шкамерда відвідали Національний університет «Одеська морська академія» та Морський коледж технічного флоту НУ «ОМА», де зустрілися з курсантами та передали навчальним закладам вкрай необхідні в наш час захисні маски, антисептичні засоби, безконтактні термометри і пульсоксиметри.

«Здоров'я - найбільша цінність у житті людини, - зазначила Антоніна Шкамерда, звертаючись до курсантів. - Бережіть себе і своїх близьких, не нехтуйте правилами поведінки в громадських місцях, дотримуйтесь гігієни, будьте уважні до себе і оточуючих. Наш Фонд, в свою чергу, продовжить підтримувати всіх, хто цього потребує».

На зустрічі з курсантами МКТФ Олег Григорюк розповів про роботу Профспілки, спрямованої на те, щоб максимально підтримати українських моряків і їх сім'ї під час пандемії.

Більше новин з тегом #Учні

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Тренінг для молодих моряків

У Морському юніон центрі пройшов практичний семінар-тренінг на тренажері віртуальної реальності

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!