Олег Григорюк продовжить роботу на посаді морського амбасадора IMO

Міжнародна морська організація (IMO) оголосила про продовження повноважень морського посла доброї волі ІМО Голови Профспілки робітників морського транспорту України Олега Григорюка.

Нагадаємо, що на цю посаду Олега Григорюка було призначено 22 січня 2020 року.

Морський амбасадор доброї волі IMO відповідає за сприяння прискоренню зростання морської індустрії на основі інновацій, сталості та співпраці як найважливішого компоненту світової економіки.

Мета посла — сприяти формуванню нового покоління морських експертів та лідерів, наголошувати на перевагах вибору морських професій, які підвищать статус морського сектору країни.

З лютого 2020 року до грудня 2021 року було організовано 18 зустрічей із молоддю – курсантами Національного університету «Одеська морська академія». Понад 720 курсантів початкових курсів відвідали інтерактивні лекції під егідою морського посла. Такі зустрічі включають, перш за все, знайомство з Міжнародною морською організацією, завданнями та цілями морського посла, знайомство з Профспілкою та Міжнародною федерацією транспортників, розбір Конвенції Міжнародної організації праці «Про працю у морському судноплавстві» 2006 року, що визначає мінімальні норми праці та побуту моряків, практичні рекомендації перед підписанням контракту, надання корисних посилань та ресурсів, які допоможуть курсантам розширити свій кругозір, та багато іншого.

Крім того, курсанти мали унікальну можливість познайомитися з єдиним в Україні інспектором Міжнародної федерації транспортників — Наталією Єфріменко.

Також, у рамках програми Олега Григорюка як морського посла Міжнародної морської організації, усі курсанти та студенти морських навчальних закладів могли відвідувати навчальні заходи та тренінги, організовані Профспілкою робітників морського транспорту України.

«Я вдячний за те, що мою роботу на посту морського посла IMO високо оцінили як на національному, так і міжнародному рівнях. Щасливий, що мої повноваження були продовжені, і я продовжуватиму активну роботу з популяризації морської професії серед молоді», – зазначив Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ захистила права моряка

ПРМТУ захистила права моряка у спорі проти Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Life At Sea 2022

У 2020 році ITF Seafarers' Trust отримав майже 3000 заявок на конкурс «Still At Sea», в яких задокументовано реальний досвід моряків, які працювали під час пандемії COVID-19 та кризи змін екіпажів. У 2021 році, під час конкурсу «Out of Sight», ITF Seafarers' Trust отримав безліч портретів моряків, демонструючих точне уявлення про умови життя та роботи в морі.

Day of the seafarer 2022

Любі моряки!

Онлайн нарада з представниками морської громадськості

15 березня за ініціативи Міжнародної організації праці спільно з Міжнародною морською організацією проведено онлайн нараду з обговорення поточної кризової ситуації, утвореної військовою агресією Росії проти України.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!