Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

Олег Григорюк розповів курсантам про діяльність Профспілки робітників морського транспорту України та її ролі в житті моряків. Майбутні моряки також дізналися про наслідки реформ в морській галузі нашої країни і реакції на них з боку Профспілки. Детальніше Олег Григорюк також зупинився діях, які вживаються Профспілкою, для створення нових робочих місць для українських моряків.

Курсанти НУ «ОМА» отримали відповіді на питання, що цікавлять і подякували Профспілці за всебічну підтримку, можливість розвиватися і підвищувати рівень знань, покращувати рівень володіння англійською мовою, отримувати практичні навички на тренажері віртуальної реальності.

На завершення зустрічі Олег Григорюк передав курсантам подарунки до наступаючих новорічних свят. «Ви вибрали чудову, але непросту професію. Бажаю вам не розчаруватися у своєму виборі, впевнено йти до поставлених цілей. У Новому році бажаю здійснення мрій, успіхів у навчанні та міцного здоров'я», - побажав курсантам Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #Молодь

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ПРМТУ

стосовно поточних проблемних питань надання адміністративних та інших послуг морякам

Запрошуємо відвідати стенд ПРМТУ на ETC-2021

На Одеському Морвокзалі продовжує роботу VIII Міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2 021).

​22-24 червня в Одесі пройде триденна конференція «Дні моряків в Одесі»

Конференція присвячена Міжнародному дню моряка, темою якого в цьому році визначено «Справедливе майбутнє для моряків».

ITF знову запрошує моряків пройти коротке опитування

Заповнення опитування ITF Seafarer Survey for March 2021 займе всього 5 хвилин. Всі відповіді є повністю конфіденційними і анонімними.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!