Об’єднані можливості для молодих фахівців: кроки до успішної кар’єри

Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з директором Одеського обласного центру зайнятості Микитою Коренєвим та начальником управління господарського забезпечення та закупівель центру Тімуром Клейманом.

Під час обговорення сторони обмінялися ідеями щодо можливих напрямів співпраці. Особливу увагу приділили підтримці молоді — курсантів та випускників морських навчальних закладів, які роблять перші кроки у своїй професійній кар’єрі. Розглядалися можливості організації спільних освітніх та інформаційних заходів, програм стажувань та практик, а також сприяння у працевлаштуванні молодих фахівців. Окремо було зроблено акцент на можливостях для молоді отримати мікрогрант на реалізацію власної справи.

Представники Одеського обласного центру зайнятості розповіли про діючі програми підтримки населення, які включають можливості для внутрішньо переміщених осіб. Обговорили ініціативи щодо підвищення кваліфікації та навчання для молоді та дорослих, а також можливості працевлаштування для тих, хто постраждав від війни та потребує нових професійних навичок.

Сторони домовилися про подальшу взаємодію та реалізацію спільних ініціатив, спрямованих на підтримку молоді та посилення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Більше новин з тегом #Молодь

Меморандум про співпрацю між ПРМТУ та Одеським обласним центром зайнятості

У межах профспілкового форуму молоді ПРМТУ зробила ще один важливий крок до посилення соціального діалогу — було підписано Меморандум про співпрацю між ПРМТУ та Одеським обласним центром зайнятості.

«Акція тепла»: з турботою від Профспілки

З 24-го лютого 2022-го року, з початку повномасштабної війни, зима в Україні – це про темні ранки без світла, про навчання під звуки сирен і про постійну небезпеку, яку створює нам ворог щодня.

З Новим роком!

Дорогі спілчани!

Х засідання Центральної ради ПРМТУ

19 грудня відбулося Х засідання Центральної ради ПРМТУ, під час якого підбили підсумки роботи за півріччя.

Дякуємо за звернення!