Новорічне Сrazy Bubble Show в Миколаєві

Уже не перший рік Профспілка дарує новорічний настрій в різних містах України.

Сьогодні діти моряків-членів ПРМТУ відвідали новорічне Сrazy Bubble Show в Миколаєві!

Уже не перший рік Профспілка дарує новорічний настрій в різних містах України.

Сьогодні діти моряків-членів ПРМТУ відвідали новорічне Сrazy Bubble Show в Миколаєві!

Ми побували на чарівній планеті мильних бульбашок, зустрілися з фокусником і сніговичкою, зарядилися новорічним настроєм і начаклували цілу гору снігу!

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки моряків вимагають визнання статусу зон конфлікту на Близькому Сході як «зони воєнних дій»

ITF закликає судновласників визнати Ормузьку протоку, Оманську затоку та води Ізраїлю зонами воєнних дій, аби посилити захист екіпажів суден.

Зміни для моряків: чи варто їх очікувати?

25.06.2025 року групою народних депутатів під головуванням Тимошенко Ю.В. були внесені законопроєкти «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування моряків» (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/56680) та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спеціального режиму оподаткування моряків» (https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/56681). 27.06.2025 року тексти законопроєктів були опубліковані на сайті Верховної Ради України.

День моряка 2025: нульова толерантність до насильства і домагань у морській галузі

«Нам потрібне безпечне середовище для всіх»: глобальна кампанія IMO проти булінгу на морі

ITF викриває фіктивну профспілку, яка наражає моряків на небезпеку по всьому світу

Судноплавні компанії, фінансисти і уряди по всьому світу закликають розірвати зв'язки з фіктивною профспілкою ISU-Lanibra.

Дякуємо за звернення!