Нові вимоги для в'їзду до Венесуели

Щоб максимально ефективно проводити зміни екіпажів, портова влада Венесуели розробила обов'язковий протокол, який розпочав діяти з 10 лютого поточного року.

1. За станом здоров'я членів екіпажу, які збираються на посадку або висадку, необхідно спостерігати протягом 14 днів до прибуття. А також надати документальне підтвердження.


- Декларація про добрий стан здоров'я має бути задокументована і підписана кожним членом екіпажу, який має намір відправитися на борт.

- Для екіпажу, який підписує контракт, необхідно заповнити графік імунізації, і вони мають бути вакциновані.

- Стан здоров'я членів екіпажу, які виходять на берег, контролюється шляхом щоденного вимірювання температури капітаном судна. Кожен член екіпажу має підписати цей протокол. Додаткову заяву про добрий стан здоров'я буде складено і підписано кожним членом екіпажу.

- Щоб зміна екіпажу була можливою, всі члени екіпажу, які збираються вирушити на борт, мають пред'явити підтвердження експрес-тесту на Covid-19 з негативним результатом щонайменше за 24 години і щонайбільше за 72 години дії. У разі висадки персоналу знадобиться тільки підтримка експрес-тесту на Covid-19 з негативним результатом щонайменше 24 години і щонайбільше 72 години дії.


2. Принесіть обов'язкову оновлену медичну звітність в уповноваженого лікаря області або округу


Після прибуття екіпажу і до того, як моряки сядуть на судно, усі мають пройти медичний огляд, що проводиться уповноваженим лікарем капітана порту.


3. Оновлений медичний висновок уповноваженого лікаря


Після проведення медичного огляду лікар надасть медичний звіт про стан здоров'я, який необхідно заповнити під час посадки та висадки в період відповідно до формату. Тести полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) є обов'язковими для поїздок до аеропортів та з аеропортів, а медичні огляди є обов'язковими перед посадкою та висадкою.

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Відкритий лист до ООН

Спільний відкритий лист представників морської індустрії Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу

Український морський форум (анонс)

Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України має честь оголосити про проведення Українського морського форуму.

Дякуємо за звернення!