Насичені шкільні канікули для дітей Ізмаїльських портовиків

Канікули не лише час відпочинку від шкільних навантажень, а й період захоплюючих пригод та культурного збагачення. Завдяки ініціативі Первинної профспілкової організації ПРМТУ Ізмаїльського порту, малюки портовиків мали змогу насолодитися яскравими заходами, спрямованими на їхній розвиток та веселе дозвілля.

Протягом усього тижня «Дитяче королівство» стало справжнім центром притягання для юних гостей, пропонуючи різноманітні розважальні програми, що включали активні ігри, запальні танці та дружні змагання. Кожна дитина змогла знайти заняття до душі, а щасливі усмішки та радісні вигуки супроводжували їх протягом усіх заходів.

Велике враження на молодих глядачів справила вистава «Маленький принц», поставлена за твором Антуана де Сент-Екзюпері. Цей захід не лише розважав, а й навчав, даруючи дітям можливість замислитись над вічними цінностями дружби, вірності та любові.

Ще одним значущим напрямком стало спортивне оздоровлення. Після успішних курсів плавання минулого року, цього року діти отримали можливість самостійно відвідувати басейн, що стало чудовою нагодою для зміцнення здоров'я та розвитку фізичних навичок під наглядом батьків.

«Я не перестану повторювати, що наші діти — це наше майбутнє, — зазначив Олег Паскалов, голова ППО ПРМТУ Ізмаїльського порту. — Тому турбота про них завжди була серед пріоритетів в нашій роботі і набуває особливого значення зараз, під час війни. Ми стараємось організувати для них якомога більше можливостей для відпочинку і оздоровлення, щоб в їхньому дитинстві було більше радісних моментів».

Більше новин з тегом #Портовики

Робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина

В офісі ПРМТУ відбулася робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина.

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Сьогодні - Всесвітній день охорони праці

Професійна спілка робітників морського транспорту України провела нараду уповноважених представників з питань охорони праці, присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

Дякуємо за звернення!