МІУ продовжило українським морякам дію документів з простроченим терміном

Як повідомляє Міністерство інфраструктури України, термін дії виданих в Україні сертифікатів і паспортів моряків, які перебувають в рейсі, продовжений до 30 червня 2021 року.

8 грудня Мінінфраструктури направило в Міжнародну морську організацію (IMO) лист, в якому докладно висвітлена інформація про продовження терміну дії кваліфікаційних документів моряків та інших документів моряків, які є обов'язковими відповідно до вимог міжнародного законодавства (посвідчення особи моряка та медичні довідки), а також суднових документів.

Дію українських Свідоцтв про кваліфікацію моряків на борту суден, термін дії яких закінчився з 1 березня 2020 року, продовжено до 30 червня 2021 в разі виконання таких вимог:

- держава прапора судна визнає таке продовження;

- трудовий договір моряка повинен бути продовжений на той же період і на тих же підставах і умовах. Додаткові звернення до української влади не потрібні.

У Мінінфраструктури зазначили, що в разі подальшого поширення в світі і / або в Україні захворювань, викликаних коронавирусной хворобою Covid-19, буде терміново розглянуто питання про повторне продовження терміну дії всіх кваліфікаційних документів моряків, які потрібні відповідно до міжнародного та національного законодавства.

Відзначимо, що Профспілка робітників морського транспорту України надала Міністерству необхідну експертну підтримку для коригування тексту документа з метою його приведення у відповідність до вимог Конвенції ПДНВ.

Більше новин з тегом #Моряки

Итоги встречи Олега Григорюка и Александра Кубракова

«Министерство поддерживает Профсоюз относительно признания моряков «ключевыми работниками», - Александр Кубраков

Приглашаем посетить стенд ПРМТУ на ETC-2021

На Одесском Морвокзале продолжает работу VIII Международный форум «Образование, подготовка и трудоустройство моряков» (ETC-2021).

ПРМТУ принимает участие в ETC-2021

Завершился первый день VIII Международного форума «Образование, подготовка и трудоустройство моряков» (ETC-2021), который проходит в КВЗ Одесского Морвокзала.

Капитан подделал подпись и присвоил деньги

Занятная история произошла на одном не очень новом и не очень хорошем судне украинского судовладельца с нашим соотечественником, который отработал полный контракт в должности повара, но недополучил по итогу 420 долларов заработной платы.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!