Медичний додаток для моряків від ITF

Mariners Medico Guide - новий безкоштовний медичний додаток від секції моряків ITF

Додаток схвалено Норвезьким морським управлінням як національний еквівалент Міжнародного медичного посібника ВООЗ для суден 2007 року.

Застосунок може слугувати альтернативою медичному підручнику на суднах під норвезьким прапором. Після завантаження його можна використовувати в режимі офлайн. Він містить додаткові матеріали щодо проблем фізичного та психічного здоров’я. Це новий підхід в галузі медицини, який заснований на вже вивчених симптомах, тобто моряк, користуючись додатком, може розібратися в тому, що він відчуває та бачить. Однією з переваг застосунку є також те, що він постійно оновлюється та доповнюється.

Користуватися додатком може будь-хто безкоштовно. Завантажити застосунок можна за посиланням: https://www.medicoguide.no/

Більше новин з тегом #Моряки

Загроза для торгівлі: зменшення пропускної здатності Панамського каналу

Кліматичні зміни, що розгортаються на Панамському каналі, можуть вплинути на один з найважливіших судноплавних маршрутів у світі. Адміністрація Панамського каналу (АПК) заявила, що в регіоні зберігаються засушливі умови, які впливають на наявність води для проходження через шлюзи і підвищують ймовірність подальших обмежень.

До уваги членів ПРМТУ з підтоплених територій Херсонської області!

ПРМТУ організувала Центр допомоги потерпілим.

«Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків»

Після восьми місяців окупації українська армія звільнила Херсон. Сьогодні вільне, але майже безлюдне місто російські війська нещадно обстрілюють з іншого берега Дніпра.

Кількість втрачених контейнерів скоротилася у 2022 році

Всесвітня рада судноплавства (WSC) опублікувала щорічний звіт «Контейнери, втрачені в морі», який висвітлює обнадійливі тенденції щодо безпеки контейнерів у міжнародному лінійному судноплавстві.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!