Китай відкрив 10 портів для зміни іноземних екіпажів

Китай відкрив десять портів для ротації іноземних екіпажів в зв'язку з ослабленням обмежувальних заходів для в'їзду в країну іноземних громадян.

Згідно з інформацією міністерства транспорту Китаю, на яку посилається Splash 24/7, в список відкритих для зміни екіпажів портів входять Далянь, Тянцзінь, Циндао, Шанхай, Нінбо, Фучжоу, Сямень, Гуанчжоу, Шеньчжень і Хайкоу.

Судновласник або оператор судна повинні подати заявку на проведення зміни екіпажу через 14 днів після виходу судна з останнього порту заходу.

При цьому, видаючи дозвіл, китайська влада буде враховувати статистику по захворюваності в конкретній судноплавній компанії.

Якщо число хворих моряків компанії досягає п'яти осіб, зміна екіпажів на її суднах припиняється на 15 днів, якщо захворіло десять моряків - на 30 днів, якщо більше десяти - зміна екіпажів призупиняється до отримання нової статистики по інфікованим.

Мінтранс Китаю попереджає, що вимоги до зміни екіпажу в кожному порту можуть відрізнятися. Операторам суден рекомендовано проконсультуватися з портовими властями і агентами на місцях, перш ніж планувати зміну екіпажу.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!