Карта ITF з обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19

Міжнародна федерація транспортників (ITF) випустила карту, що наочно демонструє вплив обмежень, викликаних пандемією COVID-19, на країни і порти світу.

Складена на основі даних, зібраних 140 ITF інспекторами і контактами, ця карта стане надзвичайно важливим інформаційним джерелом для тисяч моряків, які опинилися у кризовій ситуації.

Уряди вводять різні обмеження по відношенню до суден і екіпажів, і карта дозволить користувачам отримувати нову і актуальну інформацію.

Координатор інспекторів ITF Стів Троусдейл: «В результаті цієї кризи всі моряки світу виявилися в особливо вразливому становищі. Вони знаходяться в багатьох милях від дому, при цьому володіючи зовсім невеликою кількістю інформації. Ця карта - інструмент, який показує, що ITF вживає всіх можливих засобів, щоб допомогти і підтримати кожного моряка, який став заручником ситуації. Будь-який моряк, який зіткнувся з серйозними проблемами, може скористатися карткою для зв'язку з найближчим ITF інспектором або координатором, або ж з нашим відділом підтримки моряків».

З відділом підтримки моряків можна зв'язатися наступним чином:

- seafsupport@itf.org.uk

- WhatsApp/Viber: +44 7523 515097

- Facebook: @itfseafarerssupport

Джерело та посилання на карту:

https://www.itfseafarers.org/en/embed/covid-19-country-information-seafarers

Більше новин з тегом #Моряки

Чому екіпаж судна DALI не може покинути гавань Балтімору?

Минуло три тижні відтоді, як вантажне судно DALI врізалося в міст Френсіса Скотта Кі. Міст обвалився рано вранці 26 березня, в результаті чого загинуло шестеро людей, які працювали на мосту.

Double Bookkeeping, або подвійна бухгалтерія

Ще один вид обману та обкрадання моряків

«Ракета вибухнула у 500 метрах від нашого судна»

Розповів член екіпажу судна PINOCCHIO, атакованого хуситами

Залишення моряків – ганебне явище сучасної морської індустрії

Судновласники дедалі частіше залишають моряків напризволяще на борту суден, іноді на місяці, а то й роки.

Дякуємо за звернення!