ITF Seafarers' Trust: допомога курсантам – інвестиція в майбутнє

Протягом багатьох років Україна посідає провідні позиції щодо підготовки морських кадрів для міжнародного ринку праці. Низка кращих судноплавних компаній набирають українських курсантів і готують молодих та перспективних моряків для роботи на своїх суднах.

Сьогодні, коли багато українських сімей переживають труднощі, за ініціативою ПРМТУ та під егідою морського амбасадора доброї волі ІМО в Україні Олега Григорюка ITF Seafarers' Trust знов підтримав майбутніх моряків – оплатив контракти курсантів Національного університету «Одеської морської академії», які є переселенцями з окупованих територій Херсонської та Донецької областей України.


«Директорат Навчально-наукового інституту морського права та менеджменту висловлює щиру сердечну подяку ITF Seafarers Trust за допомогу, надану курсантам з числа переселенців з окупованих територій Херсонської та Донецької областей України, які опинились у скрутних умовах. Протягом воєнного стану, який позбавив велику кількість переселенців засобів до існування, за підтримки Профспілки робітників морського транспорту України ITF Seafarers Trust неодноразово надавав кошти на забезпечення потреб студентів, які опинились у біді — неодноразово забезпечував оплату за навчання. А заснований Профспілкою БФ «Мортранс» допомагав у організації спальних місць у бомбосховищах. Ми хочемо висловити щиру подяку за неоціненну допомогу, яку ITF Seafarers Trust та ПРМТУ надають нашому Інституту та Національному університету «Одеська морська академія» в цілому. Ваша відданість справі та підтримка дуже важливі для нас, і ми щиро цінуємо ваші зусилля, які сприяють у досягненні наших спільних цілей. Дякуємо за те що ви разом з нами», – зазначила Наталія Савінова, директор навчально-наукового інституту морського права та менеджменту НУ «ОМА».


Нагадаємо, у 2022 році у рамках спільного проєкту ITF Seafarers' Trust сплатив вартість навчання 36 курсантам НУ «Одеська Морська Академія», членам ПРМТУ, які не мали фінансової можливості зробити це самостійно. Проєкт включав погашення заборгованості за 2021-2022 навчальний рік, а також оплату за наступний рік. Серед бенефіціарів проєкту – діти-сироти, діти моряків, покликаних на військову службу, та діти із малозабезпечених сімей.


Про це ми писали тут:


https://mtwtu.org.ua/news/32-kursanti-nu-oma-otrimaut-pidtrimku-zavdaki-prmtu


https://mtwtu.org.ua/news/pidtrimka-zaradi-majbutnogo

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!