Підтримка заради майбутнього

Курсанти НУ «Одеська морська академія» завітали до Профспілки робітників морського транспорту України аби поділитися своїми враженнями після навчального року.

Нагадаємо, восени ITF SEAFARERS' TRUST, Профспілка робітників морського транспорту України та НУ «ОМА» розпочали проєкт, спрямований на підтримку українських курсантів під час війни.

По відеозв'язку доєднався один з учасників проєкту, який зараз проходить практику за спеціальністю. Він передав усім привіт з борту судна та подякував ПРМТУ та ITF SEAFARERS' TRUST за те, що у нього є можливість продовжити навчання та отримати професію.

Поспілкувалися із молодими людьми також і Голова ПРМТУ Олег Григорюк та Голова ITF SEAFARERS' TRUST Кеті Хіггінботтом. Курсанти розповіли про умови навчання під час війни та поділилися своїми досягненнями. У свою чергу, Кеті Хіггінботтом зазначила, що ITF SEAFARERS' TRUST і надалі шукатиме нові можливості, щоб продовжувати допомагати українським морякам та курсантам, адже це майбутнє морської галузі в Україні.

«Ми вдячні міжнародним партнерам за те, що нашій молоді є на кого розраховувати. Ми разом докладемо всіх зусиль, щоб вони стали гідними продовжувачами своєї профессії. Ми підтримувати та допомагати вам протягом усієї вашої кар'єри», - зазначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!