32 курсанти НУ «ОМА» отримають підтримку завдяки ПРМТУ

Трастовий фонд моряків ITF (ITF Seafarers' Trust), Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Одеська морська академія раді оголосити початок нової ініціативи, покликаної допомогти українським курсантам завершити навчання та дати їм можливість впевненіше дивитися у майбутнє.

В рамках цього спільного проекту Трастовий фонд сплатить вартість навчання 32 курсантам Національного університету «Одеська Морська Академія», членам ПРМТУ, які не мають фінансової можливості зробити це самостійно. Проект включає погашення заборгованості за 2021-2022 навчальний рік, а також оплату за наступний рік. Серед бенефіціарів проекту – діти-сироти, діти моряків, покликаних на військову службу, та діти із малозабезпечених сімей.

Протягом багатьох років Україна посідає провідні позиції щодо підготовки морських кадрів для міжнародного ринку праці. Нізка кращих судноплавних компаній набирають українських курсантів і готують молодих та перспективних моряків для роботи на своїх суднах.

Вісім місяців тому вторгнення росії в Україну призвело до значної кризи в усіх сферах, включаючи морську галузь, яка нещодавно почала одужувати від наслідків пандемії COVID-19.

На думку експертів галузі, війна та військове становище в Україні за останні 8 місяців викликали нову кризу зміни екіпажів та гостру нестачу кадрів на міжнародному морському ринку праці. Крім того, майбутнє курсантів морських училищ перебуває під загрозою.

Трастовий фонд разом із ПРМТУ прагне, наскільки це можливо, запобігти та усунути ці негативні наслідки нинішньої ситуації в морському секторі.

У вересні Траст та ПРМТУ розпочали проект з надання допомоги курсантам Херсонської державної морської академії (ХДМА) у завершенні навчання та проходження необхідної морської практики.

Наступний крок - реалізація проекту для курсантів Національного університету «Одеська Морська Академія».

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!