Ще раз до питання про ситуацію в системі підготовки і дипломування моряків

17 липня Профспілка робітників морського транспорту України організувала чергову зустріч з моряками, щоб обговорити на ній поточну ситуацію в системі підготовки та дипломування моряків. Нагадаємо, перша така зустріч з ініціативи ПРМТУ відбулася ще на початку лютого цього року.

Подібний діалог дуже важливий, так як морська галузь знаходиться в стані реформування, і Профспілка зі свого боку виробила стратегію першочергових дій для вирішення ситуації, що склалася - коли питань набагато більше, ніж реальних відповідей.

«Сьогодні ми обговоримо, що конкретно було зроблено Профспілкою в питаннях системи підготовки та дипломування моряків, розповімо про своє бачення і позиції в цьому питанні, - зазначив Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк, вітаючи моряків. - Хочемо отримати від вас зворотній зв'язок, конкретні приклади, з якими ви стикалися, вислухати ваші пропозиції, щоб продовжити спільно вибудовувати стратегію наших дій».

Тільки за останні чотири місяці Профспілка направила 21 запит на адресу Президента України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Морської адміністрації, Адміністрації морських портів України. До сих пір не отримано відповіді на такі питання: який орган влади зараз головний в системі підготовки та дипломування моряків, які плани у Морської адміністрації та ІПДМ, чи усунені зауваження за результатами аудиту EMSA, чи подана в IMO звітність щодо вимог Конвенції ПДНВ.

Про те, які в даній ситуації подальші дії Профспілки, читайте в наступному випуску журналу «Морской».

Більше новин з тегом #Моряки

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Українські моряки отримали нові привілеї

Що змінилося в колективних угодах на суднах норвезьких судновласників

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!