Екіпаж ESI ANAX їде додому

Профспілка повідомляє про успішне повернення додому екіпажу судна ESI ANAX (IMO 9214587, під прапором Белізу).

Нагадаємо, що судно ESI ANAX з серпня 2017 року знаходилося на рейді порту Мумбаї, Індія. Попередній екіпаж ESI ANAX покинув судно в квітні 2018 року з повним розрахунком із заробітної плати, після тривалої боротьби інспекторів Міжнародної федерації транспортників за чесно зароблені гроші моряків.

Незважаючи на певні труднощі у справах судновласника і всі попередження профспілок, у квітні 2018 року на судно прибув новий екіпаж - 9 громадян України, які ще позавчора знаходилися на борту ESI ANAX.

Як повідомляється, на минулому тижні судно було продано, а з екіпажем проведено розрахунок по заробітній платі, після чого перші шестеро українців покинули ESI ANAX, щоб відправитися додому. Сьогодні на батьківщину вилетіли ще двоє членів екіпажу. З наших моряків на борту ESI ANAX залишається лише капітан. Очікується, що незабаром і він повернеться додому.

А судно ESI ANAX очікує сумна доля. Воно загине на так званому «Березі мерців» - у містечку Аланг, Індія, на найбільшому в світі майданчику з розбирання списаних на злам суден.

Профспілка дякує за допомогу в роботі над справою екіпажу судна ESI ANAX Міжнародну федерацію транспортників і її інспектора в Індії, а також Посольство України в Республіці Індія та Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!