Допомога екіпажу судна VYSSOS

ПРМТУ продовжує відстежувати ситуацію з екіпажем судна VYSSOS та надавати допомогу всім морякам, навіть іноземним, які опинилися в складних обставинах в Україні.

Так, представники ПРМТУ вдруге відвідали судно VYSSOS, яке вже четвертий тиждень перебуває в порту Ізмаїл після підриву на міні в гирлі Бистре (докладніше про ситуацію: https://mtwtu.org.ua/news/ekipaz-u-bidi-ak-profspilka-dopomagae-morakam-sudna-vyssos).

Завдяки роботі Інспектора ITF Наталії Єфріменко, агента та представників посольства Єгипту в Україні вдалося владнати деякі питання. Зокрема, агентом було організовано опалення кают шляхом встановлення тепловентиляторів, що частково поліпшило ситуацію з обігрівом приміщень.

Наразі частина екіпажу, а саме 9 громадян Єгипту, досі вимушені залишатись на судні без дозволу зійти на берег через відсутність візи, а отже, вони позбавлені можливості прийняти душ чи відпочити в нормальних умовах.

Тому за сприяння ПРМТУ та Благодійного фонду «МОРТРАНС» представники первинної профспілкової організації ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» доставили екіпажу допомогу від Ізмаїльського інтернаціонального клубу моряків. Були передані базові медичні аптечки, сухі душі для гігієнічних потреб, одноразові грілки, які моряки зможуть використовувати як під час сну, так і для носіння під верхнім одягом впродовж дня, а також журнали та бюлетені від ПРМТУ та ITF.

Ми сподіваємось, що надана підтримка дозволить поліпшити фізичний та моральний стан екіпажу, поки триватиме врегулювання решти питань.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!